Systém pro garáž, sklep či chodbu

 

Dvousložkové epoxidové nátěry jsou určeny pro ochranuminerálních povrchů, jako je beton, cementové potěry, samonivelační hmoty apod. v oblastech se zvýšeným mechanickým zatížením. Vytváří vysoce odolnou, snadno čistitelnou vrstvu a jsou vhodné zejména pro použití v garážích, vícepodlažních parkovištích, průmyslových budovách, skladech apod. Nátěr má vynikající přídržnost k betonu, zvyšuje chemickou a mechanickou odolnost.

 

 

Ceresit R 755

Zpevňovací penetrace 

 

Ceresit DX

Cementová samonivelační podlahováhmota

 

Ceresit XXL XPRESS

Cementová samonivelační podlahováhmota

Ceresit CF 43

Vrchní dvousložkový epoxidový nátěr

Technika aplikace

 

Příprava podkladu:

Podklad podle potřeby obruste, očistěte a pečlivě vysajte. Následně aplikujte bezpečnostní, uzavírací a zpevňovací penetraci Ceresit R 755 se zásypem křemičitým pískem.

 

Vyrovnávání podlahy:

Pomocí vyrovnávací hmoty Ceresit DX nebo Ceresit XXL XPRESS vytvořte hladký a rovný podklad.

 

Povrchová vrstva:

Dvousložkový epoxidový nátěr Ceresit CF 43 je určen pro ochranu minerálních povrchů v oblastech se zvýšeným mechanickým zatížením. Díky propustnosti vodních par lze nátěr použít i v oblastech vystavených trvalé vlhkosti, např. v suterénech, kde vlhkost podkladu nepřesahuje 6 % CM. Ceresit CF 43 vytváří vysoce odolnou, snadno čistitelnou vrstvu a je vhodný zejména pro použití v garážích, vícepodlažních parkovištích, průmyslových budovách, skladech apod. Nátěr má vynikající přídržnost k betonu, zvyšuje chemickou a mechanickou odolnost podkladu a vytváří estetický polomatný povrch. Ceresit CF 43 umožňuje vytvoření hladké nebo protiskluzové vrstvy(za použití křemičitého písku přisypaného do první vrstvy).