Moderní dřevěná podlahová krytina na cementovém potěru

 

Masivní dřevěné podlahy jsou léty prověřenou technologií, která se používá již po staletí. Masivní podlahy jsou oblíbené především pro svou stálou vysokou kvalitu a skutečný přírodní design, který lze jen težko něčím nahradit Dřevěné podlahy se dobře vyjímají v rustikálních stavbách i v moderních bytech a domech. Např. dubová masivní parketa o tloušťce 22 mm se díky příznivým vlastnostem lepidel Ceresit snadno pokládá.

 

 

Ceresit P 600

Syntetické lepidlo 

 

Ceresit P 625

Polyuretanové dvousložkové lepidlo

 

Ceresit P 685 Elast Universal

Elastické lepidlo

Ceresit DX

Cementová samonivelační podlahová hmota

 

Ceresit R 766

Univerzální penetrační nátěr

Technika aplikace

 

Příprava podkladu:

Mechanicky očistěte betonovou podlahu, cementové a anhydritové potěry a naneste na ně víceúčelový základní nátěr Ceresit R 766. V případě nasákavých povrchů nareďte víceúčelový základní nátěr Ceresit R 766 vodou v poměru 1:4 a rovnoměrně jej naneste válečkem z jemného materiálu. Porézní, velmi nasákavé podklady mohou vyžadovat druhou vrstvu, která se nanáší na zaschlou první vrstvu. U betonových podlah a nenasákavých podkladu nařeďte Ceresit R 766 vodou v poměru 1:1 a jemným válečkem naneste tenkou vrstvu.

 

Vyrovnání podlahy:

Naneste univerzální vyrovnávací hmotu Ceresit DX, samonivelační čerpatelný produkt s vysokou pevností.

 

Pokládání podlahy:

Vyberte si z našich výrobků na podlahy z masivního dřeva. Při použití lepidla na dřevěné podlahy Ceresit P 600 na bázi umělé pryskyřice může mnoho kladečů podlah pracovat tradičním způsobem. Pokud se požadují lepidla bez použití vody nebo rozpouštedel, zvolte naše univerzální tvrdé lepidlo Ceresit P 625 2C PUR nebo univerzální elastické lepidlo Ceresit P 685 Elast.