Ceresit – ZNAČKA

 

Společnost Henkel nabízí pod značkou Ceresit kompletní portfolio produktů a systémů pro pokládání podlah – od opravy podkladu, přípravy podlahy a vyrovnání až po položení široké řady podlahových krytin.

 

Ale Ceresit je mnohem víc než pouhý dodavatel prvotřídních produktů pro pokládání podlah.

 

 

Ceresit – dokonalost při pokládce podlah

 

Specializovaná řada produktů Ceresit nabízí prvotřídní systémy pro instalaci podlah a vynikající technickou podporu. Bez ohledu na to, zda doma nebo v zahraničí, pro soukromé nebo veřejné budovy, pro malé nebo velké projekty.

Najdete nás přímo na místních trhu v 39 zemích.

 

Specializovaní místní poradci jsou nepostradatelní pro poskytování správné podpory na stavbě a pro zvažování potřeb specifických pro danou zemi při vývoji nových produktů. Ceresit se nachází v západní i východní Evropě, na Středním východě i v Latinské Americe – téměř kdekoliv na světě.

Složité práce v rámci stavebních projektů vyžadují integrovaný přístup.

 

Ceresit proto usiluje o integrovaný přístup, který sahá daleko za pouhé nabízení řady jednotlivých produktů. Na požádání vás budeme podporovat ve všech etapách projektu – od první návštěvy na stavbě až po závěrečnou kontrolu, a poskytneme vám veškeré rady, které budete potřebovat.


Spolehlivý výkon – rok za rokem – již více než 65 let

 

Kvalitní produkty značky Ceresit v sobě zahrnují zkušenosti z pokládání podlah získané po celém světě za dobu více než 65 let

Ceresit - Dokonalost při pokládce podlah